Judesys kaip vaistas

Mūsų tikslas – pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, padėti atgauti ir išlaikyti aktyvų, skausmo nevaržomą gyvenimo būdą.

Sukaupėme žinias ir patirtį per ilgalaikį praktinį darbą, bet čia nesustojame. Nuolat tobuliname įgūdžius ir žinias, kad pranoktume lūkesčius. Modernios technologijos bei metodai suteikia galimybę pasiekti geriausius rezultatus, todėl žengiame kartu su mokslu ir geriausius sprendimus diegiame praktikoje.

"Judesio medicina" kineziterapijos klinika 

Vidmantas Zaveckas

Vidmantas Zaveckas

Kineziterapeutas, lektorius, metodikų autorius

 • Fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistas, kineziterapeutas, visuomenės sveikatos specialistas (patirtis nuo 1999 m.).
 • Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Medicinos akademijos lektorius.
 • Sveiko stuburo mokyklos ir klinikos metodikų autorius.
 • Lietuvos skausmo draugijos tarybos narys.
 • Redcord Neurac gydymo metodo pradininkas Lietuvoje.
 • Vienintelis Neurac (neuroraumeninės aktyvacijos) gydymo metodo instruktorius Lietuvoje, sertifikuotas Norvegijos klinikoje, pradėjęs naudoti šį metodą vienas pirmųjų Europoje, Baltijos Šalyse.
 • JAV Thera-Band akademijos dėstytojas, sertifikuotas Vokietijoje.

 

Patirtis 

Daugiau nei 20 metų patirtis padeda suprasti ir pažvelgti į pacientą kompleksiškai, ne tik taikyti lokalų simptominį gydymą (fizioterapiją ir masažą) (kuris taip pat gali būti efektyvus, jeigu skausmo priežastis sutampa su skausmo šaltiniu).

Ūmaus skausmo metu judesiai dažniausiai sutrinka dėl slopinančio efekto, todėl jį panaikinus skausmas taip pat dingsta. Lėtinio, užsitęsusio skausmo metu dažnai skausmo šaltinis (vieta iš kurios kyla skausmas) nesutampa su skausmo priežastimi (aplinkybėmis dėl ko kyla skausmas).

Lėtinio skausmo gydymas taikant tik lokalias priemones dažnai būna neefektyvus, negaunama norimo rezultato atstatant sutrikusią judesio, kurį lemia darni nervų, raumenų ir sąnarių (NRS) tarpusavio sąveika, funkciją. Būtent šių struktūrų tarpusavio sąveika, o ne kiekvienos veikla atskirai ilgalaikėje perspektyvoje lemia mūsų judėjimo ir funkcijos atstatymo bei lavinimo galimybes.

Ilgametė klinikinė ir universitetinė patirtis leidžia saugiai ir efektyviai spręsti daugelį funkcinių stuburo, sąnarių, raumenų ir nervų sutrikimų. Skiriamas laikas išklausyti, išgirsti ir suprasti kiekvieno individualią problemą, tuomet pasiūlyti labiausiai tinkantį sprendimą.

Padėsime Jums, jei vargina

 • lėtinis nervų - raumenų - sąnarių skausmas;
 • galvos ir kaklo skausmai;
 • svaigimas;
 • stuburo skausmas;
 • rankų sąnarių skausmai;
 • kojų sąnarių skausmai;
 • galūnių tirpimas;
 • laikysenos problemos;
 • judėjimo sutrikimai;
 • raumenų problemos;
 • pasikartojančios traumos;
 • sportinės perkrovos traumos;
 • kitos susijusios problemos.

 

REGISTRUOKITĖS telefonu:  +370 619 19 888

Padėsime Jums, jei vargina
Veiklos modelis

Veiklos modelis

4 pakopų veiklos modelis:

 • Simptomų mažinimas (valdymas)
  Jeigu Jūsų pajėgumas mažas, o negalia didelė, kamuoja vidutinis ar labai stiprus skausmas, simptomus lengva išprovokuoti. Tada gydymas pradedamas raudonoje, simptomų valdymo, pakopoje. Procedūros atliekamos 2–3 kartus per savaitę, prognozuojama trukmė – iki 6 sav. Su Jumis individualiai dirba kineziterapeutas, kuris parenka tinkamiausius metodus problemai spręsti – nuo manualinės terapijos technikų, elektroterapijos iki specializuotų pratimų su RedCord sistema.
 • Judesio valdymas
  Jis atliekamas tuo atveju, jeigu skausmas ar kiti simptomai sukelia vidutinę negalią (vidutiniškai sumažina pajėgumą). Jeigu simptomai stabilūs, žengiate į geltoną, judesio kontrolės, pakopą. Kartu su kineziterapeutu individualiai arba mini grupėje gerinate savo judesio kokybę, mažinate neuroraumeninį disbalansą. Rekomenduojame kineziterapijos užsiėmimus 2 kartus per savaitę, 2–3 mėnesius.
 • Krūvio dozavimas
  Jeigu Jūsų negalia minimali, simptomai suvaldyti, o skausmas – tik labai mažas arba jo visai nėra, sate žalioje, krūvio valdymo, pakopoje. Tokiu atveju reikia sustiprinti judesio funkciją, kad būtumėte pasiruošę įvairiems kasdieniams krūviams, o gydymo poveikis (rezultatas) būtų ilgalaikis. Rekomenduojami kineziterapijos užsiėmimai 2 kartus per savaitę. Šio etapo trukmė – apie 3–6 mėnesius.
 • Pajėgumo didinimas
  Mėlyna pakopa – pajėgumo didinimas. Jūs jaučiatės gerai, bet siekiate didinti savo raumenyno jėgą ir ištvermę, atlikdami pratimus taisyklingai ir su priežiūra, arba norite išvengti traumų specifinėse sporto šakose. Tuomet dirbame pagal individualius Jūsų poreikius.

Kompleksinis ištyrimas. Diagnostika ir testavimas

Pirminės konsultacijos metu vertinami 3 komponentai ir 3 aspektai.

3 komponentai – tai vaizdiniai tyrimai, subjektyvūs nusiskundimai ir judesių galimybės.

3 aspektai – tai judėjimo sistemos nervų, raumenų bei sąnarių (NRS) funkcija.

Judesių diagnostika atliekama vertinant judesio kokybę labiau nei kiekybę, kartu stebint skausmo pojūtį tiek judesio metu, tiek po jo atlikimo. Atsižvelgiant į skausmo pobūdį ir trukmę sprendžiama apie pratimų naudą arba galimą jų žalą.

Raumenų grandžių pajėgumo testavimas atliekamas pagal norvegų REDCORD klinikoje sukurtus ir išbandytus tarptautinius protokolus, skirtus kaklo, juosmens, pečių, alkūnių, klubų ir kelių ligų gydymui.

Personalizuotas poveikis. Gydymas ir reabilitacija

Personalizuota kineziterapija pagal poreikį derinama su fizioterapija – raumenų elektrostimuliacija, ultragarsu ir masažu. Judesio medicinos koncepcijoje kompleksiškai derinami lokalus, regioninis ir globalus fizinio poveikio metodai siekiant įgyvendinti gydymo, reabilitacijos, sveikatinimo tikslus įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo asmenims, kenčiantiems stuburo ir sąnarių skausmą, judesio sutrikimus bei pablogėjusią gyvenimo kokybę.

Lokalus, regioninis ir globlus poveikis

Šia seka pasiekiamas personalizuotas gydymo poveikis. Skausmo, stuburo ar sporto kineziterapijos procedūros klinikoje atliekamos laipsniškai didinant krūvį, tačiau visuomet atsižvelgiant į individualias jūsų fizines galimybes.

Lokaliai ištyrus raumenų funkcinę būklę, nustatoma silpniausia raumenų grandinės grandis – specifiniai raumenys, pvz. juosmens ir dubens gilieji raumenys. Jei paviršiniai jūsų raumenys įsitempę, gali būti taikomas elektrostimuliacinis masažas su ultragarso procedūromis, taip pat vibracinis - perkusinis masažas.

Regioninėse kūno srityse siekiama atkurti raumenų jėgos pusiausvyrą tarp priešingose pusėse esančių raumenų grupių, pvz. pilvo ir nugaros raumenų. Vokietijoje sukurti raumenų regioninį disbalansą mažinantys treniruokliai padeda išvengti nereikalingų raumenų grupių įsijungimo ir skatina taisyklingą judesio atlikimą. Specializuotų, medicininį sertifikatą turinčių treniruoklių sistema gali saugiai naudotis įvairaus amžiaus ir pajėgumo žmonės – nuo vaiko iki senjoro. Jūsų progresu klinikoje rūpinasi sistemas puikiai išmanantys sveikatos specialistai, todėl nedvejokite: individualiai pritaikysime tiek pratimus, tiek pačias priemones.

Globaliu požiūriu, didžiausias dėmesys skiriamas nustatytų silpniausių raumenų grandinių aktyvinimui. Dėl kompleksinių pratimų mažinamas kompensacinių judesių ir kompensuojančiųjų raumenų aktyvumas. Norvegų reabilitacijos specialistų sukurta laisvo kybojimo sistema Redcord ir neturintis analogų, nervų ir raumenų aktyvacija grįstas gydymo metodas Neurac suteikia neribotas galimybes praktiškai įgyvendinti personalizuotą gydymo ir reabilitacijos modelį.

Tęstinė priežiūra. Prevencija ir sveikatinimas

Geriausi rezultatai pasiekiami šalinant skausmo priežastis ir ligų simptomus sistemiškai, atsižvelgiant į individualią situaciją, galimybes bei lūkesčius.

Tam, kad po gydymo galėtumėte ir toliau laisvai judėti, verta nepamiršti tęstinės priežiūros. Tai – sveikatinimo mankšta, sukurta atsižvelgiant į konkrečius jūsų nusiskundimus, poreikius ir tikslus. Ji padeda išlaikyti gydymo rezultatus, išvengti skausmo.

Dažna medicininė diagnozė, pvz. stuburo išvarža, neatspindi konkrečios žmogaus būklės. Ji gali pasireikšti įvairiais simptomais ar skirtingu jų sunkumu. Net jei juosmeninės stuburo dalies išvarža patvirtinta, vieni žmonės gali neturėti jokių nusiskundimų (tyrimai rodo, kad tokių yra daugiau nei pusė), kiti – jausti nugaros apatinės dalies skausmą, treti – kojos tirpimą, skausmą. Mūsų tikslas – įvertinti visus šiuos individualius niuansus, nes tuomet gydymas iš tiesų efektyvus.

Kompleksinė priežiūra: lokali, regioninė ir globali

Mes tikime, kad kiekviena problema ir kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl priežiūra turi kiek įmanoma labiau apimti subjektyvios būklės ir sutrikusio judesio aspektus kompleksiniu požiūriu – lokaliu, regioniniu ir globaliu. Tai pasiekti padeda gausi šiuolaikinė įranga ir praktikoje patikrintų metodikų taikymas.

Sisteminė priežiūra: gydymas, reabilitacija ir prevencija

Jūsų fizinės sveikatos ir skausmo problemos sprendžiamos taikant specializuotus gydomuosius pratimus. Gydymo metu pasiektas judesio atstatymo ir skausmo sumažinimo rezultatas padeda formuoti reabilitacijos uždavinius ir vėliau tampa ilgalaikės prevencijos dalimi, keičiančia gyvenseną ir gerinančia gyvenimo kokybę.

 „Viskas po vienu stogu“ sąlygos padeda realizuoti sisteminę ir tęstinę stuburo ir judesio sveikatos priežiūrą. Tai mūsų pranašumas, dėl kurio galime pašalinti jūsų judesio sveikatos problemas sistemiškai ir ilgam.

Padovanokite Judesio sveikatos savo artimajam – galimybę judėti be skausmo.

Norėdami įsigyti dovanų kuponą atlikite bankinį pavedimą į „Judesio medicinos“ Swedbank, AB banko sąskaitą:

Gavėjas: „Judesio medicina“, MB

Sąskaitos Nr.: LT767300010149980185

Mokėtina suma: 75 Eurai

Mokėjimo paskirtis: Dovanų kuponas Vardenis Pavardenis (asmuo, kuriam skirtas kuponas)

Asmeniui, pasinaudojusiam dovanų kuponu, bus suteiktos asmens sveikatos priežiūros paslaugos (kineziterapijos), kurių metu bus atliktas kliento (paciento) ištyrimas, gydymo strategijos ir gydymo prognozės pristatymas, gydymo procedūrų teikimas, konsultavimas.

Registracijai ar kilus klausimams skambinkite tel. +370 619 19 888

ATSILIEPIMAI

Labai gera aplinka. Labai geri nauji treniruokliai ir nepakartojami specialistai įsiklausantys į pacientų norus, pageidavimus ir stengiasi kaip galima geriau jiems padėti.

Stasys

Esu labai dėkinga judesio medicinos personalui! Dėkinga ne tik už profesionalias žinias, bet ir už tikslingą programą, kuri padėjo pasiekti puikių rezultatų neatliekant chirurginės operacijos. Šioje klinikoje dirba nuostabūs specialistai, labai malonus personalas, kiekvieną procedūrą išaiškina nuodugniai, parodo kaip atlikti ir visada prižiūri ar teisingai atliekama. Visada galima pasikliauti, o informacija bus labai aiškiai pateikta. Atmosfera nuostabi, o klinika nuolat tobulėja ir domisi naujovėmis. Dėkoju visam klinikos kolektyvui! Sėkmės darbuose!

Sandra

Į kliniką kreipiausi dėl stuburo išvaržos sukeltų stiprių nugaros bei kojos skausmų ir nusilpusios kojos prieš 1,5 metų. Klinikos specialistai suteikė konsultacijas ir pagalbą, dėka kurių šiandien jaučiuosi gerai, skausmai išnyko, o kojos raumenų jėga atsistatė. Reguliariai lankausi kineziterapijos užsiėmimuose grupėje klinikoje, po kurių visada jaučiuosi žvali ir energinga. Esu labai dėkinga už ypatingai profesionalias paslaugas klinikos specialistams, taip pat ir už nuoširdų bendravimą bei patarimus, kaip sveikiau ir aktyviau gyventi.

Skirmantė
 1. 1
 2. 2
 3. 3